
Тенісний стіл "Фенікс" Kids для дітей чорного кольору, Дитячий тенісний стіл, Дитячий стіл для тенісу
3 500 ₴
- В наявності
- Код: 2022
Розміри тенісного столу в розкладеному вигляді:
● довжина – 136 см, ширина – 76 см, висота – 64 див.
Розміри тенісного столу в складеному вигляді:
● довжина – 136 см, ширина – 76 см, висота – 4 див.
Вага: 20 кг
В комплект входять: сітка
Наразі Безкоштовна доставка діє при купівлі комплекта для гри
Основні характеристики:
● Висока міцність, зносостійкість;
● Сталь високої марки.
● Стіл оснащений системою, завдяки якій складати і переміщати його без праці може одна людина.
● Каркас 20 х 20 мм з полімерним покриттям забезпечують стійкість і комфортність гри на тенісному столі.
● Ігрова поверхня столу виготовлена з Високоякісного ЛДСП 16 мм із антибліковим покриттям, синього або зеленого кольору.
Тенісний стіл "Фенікс" Kids для дітей чорного кольору, Дитячий тенісний стіл, Дитячий стіл для тенісу
Стіл для тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням:
● Дозволить організувати активний відпочинок для дітей і дорослих;
● Допомагає розвинути координацію і реакцію, при грі працюють основні групи м'язів;
● Поміщається на порівняно невеликій площі;
● В суху теплу погоду можливо грати на природі;
● Можна використовувати як стіл для занять дитячою творчістю.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 |
| Каркас | квадратний сталевий профіль 20 мм х 20 мм |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 136 см, ширина 76 см, висота 64 см; |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
- Ціна: 3 500 ₴
