Розміри тенісного столу:
-
в розкладеному положенні:
-довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
-
у складеному положенні:
-довжина 140 см, ширина 152,5 см, висота 187 див.
Розмір приміщення для тенісного столу зі стандартними габаритами:
● Мінімальний: 6 х 4,5 м
● Оптимальний: 8 х 4,5 м
Вага: 72 кг
В комплект входять: 2 ракетки, три кульки, сітка
Основні характеристики:
● Висока міцність, зносостійкість, сталь високої марки;
● Є регулювання висоти ніжок до 3 см;
● Найбільш рівномірний відскік м'яча (20-25 см);
● Модель відповідає міжнародним вимогам настільного тенісу.
Виставити рівень ігрового поля навіть на нерівній поверхні дозволяє система регулювання висоти бічних опор.
Ігрова поверхня столу виготовлена з Високоякісного ЛДСП 16 мм із антибліковим покриттям, синього або зеленого кольору.
Тенісний стіл для приміщень "Фенікс" Home M16 синій колір, Тенісний стіл для будинку, Стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень «Фенікс» Home M16, ідеальна модель для гри всією сім'єю, в колі друзів.
Стіл для тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням:
● Дозволить організувати активний відпочинок для дітей і дорослих.
● Розвиває координацію і реакцію, при грі працюють основні групи м'язів.
● Класичне одностороннє складання конструкції дозволяє грати або тренуватися одному гравцеві.
● Стіл оснащений системою, завдяки якій складати і переміщати його без праці може одна людина.
Стійкість і комфортність гри на тенісному столі забезпечує:
● Рама стільниці з полімерним покриттям 30 х 30 мм
● Без захисту стільниці
● Колеса гума з фіксацією ходу і діаметром 75 мм – 4 штуки.
● Колеса мають плавність ходу, зносостійкість, а також хорошу амортизацію при русі.
● Сірий колір протектора не залишає слідів на поверхні підлоги.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 |
| Захист ігрового поля | прямокутний сталевий профіль 20 мм х 30 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 25 мм х 25 мм |
| Колеса | 50 мм, гума; 2 колеса з гальмами, 2 колеса без гальма |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 274 см х 152.5 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 18 мм |
- Ціна: 14 000 ₴










