
Тенісний стіл всепогодний Athletic Outdoor Alu Line синій колір, Всепогодний вуличний тенісний стіл
19 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Gt-2
Розміри тенісного столу:
-
в розкладеному положенні:
- довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
-
у складеному положенні:
-довжина 65 см, ширина 152,5 см, висота 184 див.
Вага: 49 кг
В комплект входить: Сітка
Основні характеристики:
-
Всепогодний тенісний стіл.
-
В якості матеріалу для ігрової поверхні використовується алюмінієва композитна панель синього кольору товщиною 4 мм.
-
Цей матеріал стійкий до впливу спеки та холоду, а також вологи.
-
Ігрова поверхня оснащена жорстким металевим каркасом (профіль 30*20 мм).
Тенісний стіл всепогодний Athletic Outdoor Alu Line синій колір, Всепогодний вуличний тенісний стіл
-
Тенісний стіл базується на зручному візку, виготовленої з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям.
-
Конструкція столу дозволяє тренуватися в поодинці.
-
Стіл легко переміщається на 4-х здвоєних колесах діаметром 107 мм, 2 колеса маневрені.
-
Зовнішні опорні ноги забезпечені регулювальним механізмом висоти, що дозволяє коректувати нерівності підлоги в межах до +15 мм.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSI-sport |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал стільниці | Алюмінієвий композит |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | вуличні |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 4 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 274 см х 152.5 см х 76 см |
| Розмір стола в складеному положенні | довжина 65 см, ширина 152 см, висота 184 см. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 4 мм |
- Ціна: 19 500 ₴



