
Підвісна гойдалка-гамак гніздо Artmann d 90см до 150 кг з Оксфорда бірюзово – чорного кольору
2 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2846
Підвісні гойдалки Гніздо Artmann – це прекрасний вибір, щоб урізноманітнити активний відпочинок на природі. Максимальне навантаження 150 кг дозволяє одночасно гойдатися кільком дітям від 3лет, так і дорослим, а це значить, що буде вдвічі більше захоплення і позитивних емоцій!

Гойдалки Artmann підходять для використання як в приміщенні, так і надворі.
Такі гойдалки легко встановлюються на будь-яку горизонтальну перекладину (качельная балка, стельова балка альтанки, турнік, гілка дерева) і легко знімаються з поперечини завдяки карабінів з втулкою.
Також для максимальної зручності гойдалки можна регулювати по висоті.
В комплекті:
Каркас: м'яка рама з протиударною оправою , висота 4,5 см
Канат товщиною 10мм, колір чорний
Тип кріплення: карабін з втулкою
Регульована висота : 160-180см
Діаметр сидіння: 90см
Матеріал сидіння: тканина оксфорд 600D, колір бірюзово –чорний
Максимальне навантаження: 150кг
Вік: для дітей від 3лет і дорослих
Розмір упаковки: 60 х 40 х 6 см
Вага: 2,8 кг
Гарантія: 12 місяців
Виробник : Artmann
Країна виробництва: Китай

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artman |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал ложа | поліестер |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 2.8 кг |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бірюзовий |
- Ціна: 2 580 ₴



