3D нічник — картина "Музлик любові" 3DTOYSLAMP — це чудовий подарунок на будь-яке свято. Він створить яскраву та живу атмосферу. Світильник випромінює м'яке, приглушене світло, яке не заважатиме.
3D нічник — картина виготовлений з безпечного пластику. Не має запаху, не нагрівається
Цей нічник являє собою багатошарову експозицію, що створює дивовижне об'ємне 3D зображення під час увімкнення підсвітки. Гра світла та тіні досягаються ретельним пропрацюванням найдрібніших деталей картини та особливим розташуванням джерела світла.
Характеристики
Колір світла: теплий жовтий, рожевий,фіолетовий, синій
Матеріал: пластик
Живлення: від мережі, від 3 батарея ААА (у комплекті не йдуть)
Розмір: 21х16 см
Потужність: 5 Вт
Комплектація: нічник — картина, USB-кабель — 1,5 м
Гарантія: 3 місяців
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧЕЙ!
НЕ НАГРЕВАЕТСЯ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴

