
Сухий басейн із кульками в комплекті м'ятного кольору 100 х 40 см +200 куль
2 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190120
Сухий басейн із кульками в комплекті м'ятного кольору 100 х 40 см
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропонуваннями нашої компанії
Сухий басейн із різнобарвними кульками 200 шт.
Хто не любить плавати й пірнати в кулях?Наші сухі басейни були розроблені для найменших, вони призначені не тільки для гри, але й надзвичайно корисні в сенсорній інтеграційній терапії.
Тканина трикотаж (в складі бавовна й еластан). Всі чохли знімні на блискавці, щоб було зручно прати
Характеристики:
- Діаметр: 100 см;
- Стійкі боки та дно з антиалергенного пінополіуретану;
- Висота басейну: 40 см;
- Товщина бортиків 5 см
- Товщина дна: 3см.
- Застосовне машинне прання за 30 °C;
- Приємний на дотик велюр (95% бавовна, 5% еластан).
Кульки найкращі!!
Витримують до 100 кг.
Товщина стінки по шву 1,3 мм до середини кульки 1 мм. Без отверстий. Під час натискання стискаються і знову відновлюють свою форму.

Кульки покупець може вибирати будь-який мікс на свій смак
ЩО Б ПОЛУЧИТИ ШВИДКЕ ПІДРОБНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАКАЗКА ЗБЕРІГайтеся ЗА ТЕЛЕФОНА:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 2 650 ₴


