Крісло-м'яч темно-зелений з жовтим від 60 х 60 до 130 х 130 см Вall
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики:
· Матеріал – оксфорд;
· Наповнювач – пінопласт;
· Внутрішній чохол – є, але не входить в базову вартість;
· Розміри : Baby - 60см для дітей від 2 років
Junior - 80см для дітей від 5 років
Teenager -100см для дітей від 10 років і дорослих
Full -130см для будь-якого віку.
У чому переваги
- Якість і практичність. Крісла, які ще називають «подушка», здатні з легкістю витримати понад 100 кг ваги, навіть у тому випадку, якщо навантаження відбувається різко. Цілісність забезпечена подвійним внутрішнім швом, двом незалежним укріпленим ниток для армування і тканини Оксфорд 600.
- Корисний відпочинок. На відміну від традиційної каркасних меблів, дитяче крісло-мішок дозволяє виключити навантаження на поперековий і грудний відділи хребта. Рухливий наповнювач самостійно адаптується під вагу і форми тіла, повторюючи їх аж до міліметра.
- Гіпоалергенність і безпека. В якості наповнювача виробник використовує спеціальний матеріал, якісні властивості якого не змінюються з часом. Він не накопичує пил і не є алергеном. А чистоту вироби легко можна підтримувати, просто стираючи чохол на машинці або віддаючи його в хімчистку.
Безкаркасне крісло м'яч, яке ви можете придбати в нашому магазині – це не тільки предмет меблів, це ще й дуже зручна, стильна, і приносить масу позитивних емоцій. Крісло-м'яч легке, дуже зручне і красиве. Різноманіття колірних рішень припаде до смаку будь-якому клієнту.
Ергономічна форма, стильний дизайн, якісні матеріали – це м'яке крісло, пуф.
Крісло-м'яч представлена в декількох розмірах.
- М'яке, легке крісло м'яч може стати прекрасним подарунком як дітям, так і дорослим.
- Крісло - м'ячі виконуються у формі футбольних м'ячів – їх форма, забарвлення повторюють улюблений дітьми і дорослими атрибут.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній чохол | Немає |
| Матеріал | Оксфорд |
| Наповнювач | Пенополистирол |
| За типом | Крісло-М'ячі |
| Розмір | Baby 60 х 60 см |
| Торгова марка | Україна |
- Ціна: 895 ₴




