
Підвісне крісло кокон для дому та саду з великою подушкою до 150 кг бірюзовий колір на синьому коконі без
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 104AURORA-S
Підвісне крісло кокон для дому та саду з великою подушкою до 150 кг бірюзового кольору в синьому коконі AURORA-S
Доброго часу доби, ми раді бачити Вас в Інтернет-магазині "TUDO"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Підвісне крісло - кокон для будинку й саду
Підвісне крісло - кокон стане прикрасою вашого саду або веранди! Його можна використовувати і в приміщенні, і на вулиці. Вони не бояться ні сонця, ні вологи. Розраховані на вагу до 150 кг і зростом до 2-х метрів. Ви можете придбати у нас гойдалки як з підставкою, так і без і повісити їх у зручному місці.
Крісло-кокон "AURORA" являє собою металевий каркас-кокон, пофарбований чорною або синьою фарбою. У комплект входить велика зручна подушка сидіння. Подушка зшита з водооталкивающей тканини Оксфорд, наповнювач синтепон. Дана модель гойдалки проходить кілька стадій контролю якості, що гарантує якість кінцевого результату.
Підставка для гойдалки продається окремо.
↓Посилання на даний товар↓

AURORA-S
Характеристики без підставки
Навантаження, кг: 150
Висота кокона, мм: 1300
Ширина кокона, мм: 1180
Глибина посадки, мм: 800
*В зависимости от настроек монитора, оттенок может незначительно отличаться.
| Вес садовой качели | 15 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал обивки матраса | Oxford |
| Наполнитель | Синтепон |
| Размеры сидения | 80 см |
| Тип | Кресло подвесное |
| Размер | 118 х 130 см |
| Цвет | Бирюзовый |
| Страна - производитель товара | Украина |
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Каркас (стійка) | Не передбачено |
| Тип ложа | Суцільне полотно |
- Ціна: 3 700 ₴


