3D світильник-нічник «Людина-павук» 3D Creative
Світильники 3D Creative — оригінальне рішення для освітлення квартири, а також прикрашання дитячої кімнати, спальні та просто для створення атмосфери затишку та тепла. 3D світильники у формі героїв мультиків, тварин або абстрактних фігур вибирають як подарунок для друзів і близьких!
Відмітною рисою світильників такого типу є низьке споживання енергії і те, що вони абсолютно не нагріваються.
Саме тому сміливо можна вибрати будь-який вподобаний колір і залишити його на ніч увімкненим. Також під м'яке світіння 3D нічників легко засинають дітки.
Світильник працює від мережі, 3 батарейок АА, комп'ютера, power bank.
Розміри: 19 х 13 х 9,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикач | сенсорний |
| Додаткові характеристики | 7 кольорів світіння (пальний білий, зелений, синій, червоний, фіолетовий, блакитний, жовтий), автоматичний режим |
| Комплектація | Корпус, акрилова пластина, шнур USB-0,9 м, інструкція англійською мовою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 |
| Живлення | Від мережі, 3 батарейок АА, комп'ютера, power bank |
| Розміри | 19 х 13 х 9,5 см |
| Тип джерела світла | світлодіодні (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

