
Змінна пластина для 3D-світильників "Черепаха" 3DTOYSLAMP
231 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0153
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінна пластина для 3D нічників "Чепаха" 3DTOYSLAMP
3D стулильники-нічники торгової марки 3DTOYSLAMP з ефектом тривимірного зображення стануть чудовим доповненням будь-якого інтер'єру.
Вам сподобався кілька дизайнів 3D Світильників і не знаєте, який вибрати? Можливо вашій дитині сподобався інший мультяшний герой або Ви змінили інтер'єр у вашому приміщенні? Не обов'язково купувати новий світильник!
Ви можете придбати 3D Світильник і будь-яку кількість змінних пластин до нього. Міняйте зображення за настроєм! Досить замовити в нас нове зображення — і у Вас новий 3D Світильник!
Характеристики
Матеріал: акрил
Розмір: 250х150 мм
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧЕЙ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴



